Birds Eye 2 for £4
Showing all 4 results
-
SEE IN STORE

Birds Eye 12 Chicken Dippers 220g
£2.75 £12.50 per 1kg Birds Eye 2 for £4VIEW PRODUCT -
SEE IN STORE

Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g
£2.75 £12.11 per 1kg Birds Eye 2 for £4VIEW PRODUCT -
SEE IN STORE

Birds Eye 2 Crispy Chicken 170g
£2.75 £16.18 per 1kg Birds Eye 2 for £4VIEW PRODUCT -
SEE IN STORE

Birds Eye 4 Chicken Burgers 200g
£2.50 £12.50 per 1kg Birds Eye 2 for £4VIEW PRODUCT